Jeszcze chwileczka….

Adam-JanowskiPonoć gdy wprowadzano na szafot hrabinę du Barry, faworytę królewską, ta wołała do mistrza ceremonii – Encore un moment, monsieur le bourreau! (jeszcze chwileczkę, panie kacie, jeszcze nie…). Nikt jej nie zrozumie tak dobrze jak ja – własnie na dziś zapowiedziano moją egzekucję, czyli premierę wracających do życia “Naszych Psów”, i oczywiście właśnie dziś się coś w technice posypało (podejrzewam,że to raczej moja niesprawność techniczna dała o sobie boleśnie znać) i wystawione pod osąd PT Czytelników teksty i zdjęcia gdzieś sie pogubiły… Mimo to dotrzymujemy słowa i oficjalnie zaczynamy żywot reaktywowanej gazety.
Mamy wielkie ambicje, pewno nieco na wyrost w porównaniu z naszymi możliwościami, ale trudno, raz kozie śmierć, zaczynamy. Chcemy stać się w ciągu kilku miesięcy prawdziwą gazetą kynologiczną, ale zarazem miejscem kontaktu hodowców i wystawców psów, forum wymiany wiadomości i opinii: zapraszamy na nasze Forum, które czeka na Państwa zaangażowanie.
Obiecany sklep ruszy pewno dopiero za jakieś dwa tygodnie – ale to nie powód, by powstrzymywać się z uruchomieniem samej gazety, prawda? Taki pogląd przeważył, nie wiem czy słusznie. Powiedzmy szczerze: gdybyśmy mieli czekać z narodzinami do czasu, aż dzieło będzie kompletne, to nigdy byśmy się nie ukazali. Nie jesteśmy kompletni, i dlatego codziennie dodajemy – i nadal będziemy codziennie dodawali – choć minimalną, choćby najmniejszą cegiełkę do Naszych Psów, budując je coraz wyżej i szerzej.
A portal swój widzę ogromny…
Adam Janowski