Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 2016

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 2016

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot

Termin wystawy:
20-21.08.2016

20.08.2016 (sobota) – grupy: 2, 3, 4, 7, 8
21.08.2016 (niedziela) – grupy: 1, 5, 6, 9, 10, rasy nie uznane przez FCI

Miejsce wystawy:
Hipodrom Sopot – ul. Polna 1,
81-745 Sopot
Wjazd na teren Hipodromu przez nową bramę od strony ulicy Łokietka.

Termin zgłoszeń:
31.07.2016

Zgłoszenia
formularz zgłoszeniowy ZNAJDZIESZ TU

Obsada sędziowska:
grupa I:
Beata Klawińska (PL)
Waldemar Kosmalski (PL)
Piotr Król (PL)
Barbara Larska (PL)
grupa II:
Elena Agafonova (RUS)
Marija Kavcic (SLO)
Ramune Kazlauskaite (LT)
Piotr Król (PL)
Tina Peixoto (P)
Nicola Smolic (HR)
Mathias Wolf (D)
Viktoria Pogodina (UA)
grupa III:
Nenad Davidovic (SRB)
Aneta Dopierała (PL)
Zeljko Gajic (SLO)
Salvatore Tripoli (I)
grupa IV:
Aleksandra Sękowska-Miros (PL)
grupa V:
Elżbieta Augustyniak (PL)
Marija Kavcic (SLO)
Andrzej Kaźmierski (PL)
grupa VI:
Wojciech Burski (PL)
Gianni Fulgenzi (I)
grupa VII:
Wojciech Burski (PL)
grupa VIII:
Gianni Fulgenzi (I)
Luis Jorge Ferreira Peixoto (P)
Viera Vitkova (SK)
Elżbieta Sobieszczańska (PL)
grupa IX:
Elena Agafonova (RUS)
Vladimir Javorcik (SK)
Ramune Kazlauskaite (LT)
Nicola Smolic (HR)
Salvatore Tripoli (I)
Viera Vitkova (SK)
grupa X:
Zeljko Gajic (SLO)
Rasy nieuznane – Piotr Król (PL)

Konkurencje finałowe:
Sobota
Młody Prezenter – Zwycięzca Dnia – Renata Niklasiewicz (PL)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Marija Kavcic (SLO)
Najpiękniejsze Szczenię – Piotr Król (PL)
Najpiękniejszy Junior – Elena Agafonova (RUS)
Najpiękniejszy Weteran – Viera Vitkova (SK)
Najlepsza Para – Natasa Davidovic (SRB)
Najlepsza Grupa Hodowlana – Wojciech Burski (PL)
Zwycięzca Grupy 2 – Nenad Davidovic (SRB)
Zwycięzca Grupy 3 – Aleksandra Sękowska-Miros (PL)
Zwycięzca Grupy 4 – Zeljko Gajic (SLO)
Zwycięzca Grupy 7 – Gianni Fulgenzi (I)
Zwycięzca Grupy 8 – Nicola Smolic (HR)

Niedziela
Młody Prezenter – Zwycięzca Dnia – Aneta Dopierała (PL)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Elena Agafonova (RUS)
Najpiękniejsze Szczenię – Marija Kavcic (SLO)
Najpiękniejszy Junior – Salvatore Tripoli (I)
Najpiękniejszy Weteran – Wojciech Burski (PL)
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej – Piotr Król (PL)
Najlepsza Para – Wojciech Burski (PL)
Najlepsza Grupa Hodowlana – Elżbieta Augustyniak (PL)
Zwycięzca Grupy 1 – Elena Agafonova (RUS)
Zwycięzca Grupy 5 – Salvatore Tripoli (I)
Zwycięzca Grupy 6 – Marija Kavcic (SLO)
Zwycięzca Grupy 9 – Piotr Król (PL)
Zwycięzca Grupy 10 – Elżbieta Augustyniak (PL)

Best in Show – Ramune Kazlauskaite (LT)

Opłaty:
– za pierwszego psa (z katalogiem) 130 zł
– za każdego następnego 100 zł
– za psa w klasie młodszych szczeniąt i szczeniąt (bez katalogu) 60 zł
– za psa w klasie weteranów (bez katalogu) 20 zł
– za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) 60 zł
– za psa rasy polskiej (bez katalogu) bezpłatnie
– konkurencja “Najlepsza Para Hodowlana” 30 zł/dzień
– konkurencja “Najlepsza Grupa Hodowlana” 30 zł/dzień

na konto:
71 1050 1764 1000 0091 3316 5309

Więcej o wystawie na stronie organizatora ZNAJDZIESZ TU