Miss/Mister psów myśliwskich

Miss/Mister psów myśliwskich

Od 4 lat odbywa się konkurs na Miss/Mistera psów myśliwskich, którego organizatorem jest “Poradnik Łowiecki” (ODWIEDŹ STRONĘ).

PLAKAT

Jak dowiedzieliśmy się od redaktora naczelnego “Poradnika Łowieckiego” Piotra Gawina, formuła konkursu w zasadniczy sposób odbiega od powszechnie przyjętych reguł na konkursach i wystawach. Konkurs na Miss/Mistera psów myśliwskich przede wszystkim ma promować psy myśliwskie oraz zachęcać do ich wykorzystywania podczas łowów. Jednocześnie jest to forma edukacji, ponieważ w jednym miejscu można zapoznać się z wieloma rasami psów towarzyszących myśliwym podczas polowań.

W tym roku do konkursu zgłoszono 74 psy, będących przedstawicielami 30 ras myśliwskich. Finalistów, w liczbie 30, wyłoni komisja złożona z przedstawicieli organizatora, patronów i sponsorów.

Zdjęcia wszystkich psów zgłoszonych do konkursu można zobaczyć NA STRONIE FACEBOOKA.

Obecnie zakończył się pierwszy etap konkursu. W drugim etapie wybranie zostany Miss/Mister psów myśliwskich w kategorii Miss/Mister internautów. Głosowanie trwa do 31 stycznia. Zasady głosowania znajdą Państwo NA TEJ STRONIE.
Tu można również oddać swój głos.

Finałowa trzydziestka psów zaprezentuje się na żywo na targach łowieckich KNIEJE 13 lutego 2016 w Poznaniu.