Poznań – yorkowe Walentynki

YORK114 lutego w Poznań City Center będą świętować yorkshire teriery. Podczas wydarzenia „Z miłości do Yorków” będą mogły zdobyć tytuł „najpiękniejszego”, „najmodniejszego”, „najmądrzejszego” i „najsłodszego” zwierzaka
W niedzielę, 14 lutego, od 12:00 do 18:00, na poziomie 1 w okolicach sklepu Rossman. będzie można skorzystać z porad specjalistów w zakresie pielęgnacji, wychowania i zdrowia yorków. Od godziny 13:30 odbywać się będą pokazy i konkursy dla yorkshire terierów oraz ich właścicieli. Wszyscy miłośnicy tej rasy, których psy pojawią się w poznańskim City Center w Walentynki będą mogli wziąć udział w konkursie na najsłodszego szczeniaka, a także w kategoriach: „najpiękniejszy”, „najmodniejszy” i „najmądrzejszy”. Prezencja, wygląd zewnętrzny, zachowanie na wybiegu, ale także strój i zaangażowanie właściciela będą miały wpływ na decyzję.
Żeby wziąć udział w konkursach i wyborach należy do 12 lutego 2016 do godz. 18.00 przesłać na adres york.pcc@studio2.pl zgłoszenie zawierające imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię, płeć, wiek yorka oraz kategorię, w której wystartuje. W przypadku zgłaszania psa do konkursu dla szczeniąt wymagane jest przesłanie skanu książeczki zdrowia psa. Psy można zgłaszać do dowolnej liczby kategorii.