Stopka Redakcyjna

NASZE PSY w tej wersji są reaktywacją portalu, który istniał kilka lat temu, ciesząc się – jak na owe czasy – sporą popularnością, osiągając ponad 2500 stałych zarejestrowanych wiernych Czytelników. Portal ów stanowczo wyprzedzał swą epokę:  Internet nie był jeszcze gotów do obsługi portalu, liczącego ponad 2800 stron, kilka tysięcy zdjęć, kilkaset omówień pism i książek. Technicznie było to wszystko do opanowania, ale zbrakło nam sił – zbytnio zajęły nas inne działania, także kynologiczne….

Dzisiaj, po kilku latach, mądrzejsi  o doświadczenia i kynologiczne, edytorskie i internetowe próbujemy ponownie zwrócić Waszą uwagę na NASZE PSY. Przekonały nas do reaktywacji portalu głosy Czytelników, domagających się portalu poświęconego głownie psom rasowym, ale nie ograniczającego się jedynie do relacji z wystaw psów. Zainteresowanie naszą działalnością jest na tyle duże, że patrzymy w jutro z uzasadnioną nadzieją.  Dziś, w zupełnie nowej wersji portalu mamy ponad 12.000 najróżniejszych zdjęć i ponad 800 artykułów!

Osobowy trzon redakcji to spiritus movens całego pomysłu – Adam Janowski, wspierany przez Agnieszkę Doner i Katarzynę Mierzwę, której dyplomowana wiedza weterynaryjna jest szczególnie cenna – i to,  jak na razie cały skład nowej redakcji.

Adam JanowskiAgnieszka DonerKatarzyna Mierzwa

Adam Janowski Adam Janowski
Redaktor odpowiedzialny

Agnieszka Doner Agnieszka Doner
Redaktor

Lek. wet. Katarzyna Mierzwa Lek. wet. Katarzyna Mierzwa
Redaktor

Byłoby grzechem nie wspomnieć o naszych współpracownikach z poprzedniej edycji, których mamy nadzieję ponownie skaptować do współpracy:  dr Adamie Poradziszu, dr Tadeuszu Straszyku, Wojciechu Koreckim, Annie Narewskiej, Zuzannie Berger i jeszcze kilkunastu osobach, których powrót będzie z pewnością widoczny na stronach Naszych Psów.

Wśród współpracowników, których wkład w nową edycję Naszych Psów jest szczególnie widoczny trzeba koniecznie zauważyć Konrada Kuźmę, Jolę Widerę, Joasię Adamowską, Dorotę Masiewicz, Gosię Bialoglowy i Joannę Kost - bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą, owocną współpracę!